O nas

Liberation Express istnieje, aby umożliwić wszystkim ludziom podjęcie dobrowolnej i świadomej decyzji o tym, czy otrzymać szczepienie przeciwko covid-19.

Mamy wrażenie, że nasz rząd wywiera presję na ludność w niezrozumiały sposób, że pójdzie bez osądzania jakichkolwiek pytań czy rozważań.

Naszym zdaniem nie jest to zgodne z Kodeksem Norymberskim, który został przyjęty z powodu II wojny światowej i związanych z nią kwestii humanitarnych.

Stwierdza się w nim, że eksperymenty medyczne - i o tym mówimy tylko o lekach zatwierdzonych warunkowo, takich jak leki na Covid-19, zwane szczepionkami - nigdy nie powinny być przeprowadzane pod przymusem. Konieczne jest również, aby osoby, których to dotyczy, były szeroko poinformowane i mogły uczestniczyć w nim wyłącznie na zasadzie całkowitej dobrowolności.

W szczególności lekarze mają zatem bardzo szczególny obowiązek staranności przy podawaniu eksperymentalnych produktów leczniczych. Niestety w tej chwili wielu lekarzy nie wywiązuje się już z tego obowiązku.

Dlatego postawiliśmy sobie za cel wypełnienie tej luki i dostarczenie wszystkim obywatelom pełnych informacji na temat szans i zagrożeń związanych ze szczepieniami. W szczególności chcemy pomóc w zapewnieniu, że ludzie mają medycznie określoną zdolność do szczepienia przed szczepieniem.

Strona internetowa www.Liberation-Express.de umożliwiła już od połowy grudnia 2021 r. uzyskanie pełnych informacji na temat potencjalnych zagrożeń związanych ze szczepionką na koronawirusa i określenie ich przydatności do szczepienia. Pod nazwą "Liberation-Express" rozwiązanie będzie teraz dostępne w całej Europie w ciągu kilku dni.

Organem operacyjnym jest Clinigo GmbH z siedzibą w Jesteburgu, niedaleko Hamburga. Dyrektorem jest Markus Bönig, który jako przedsiębiorca społeczny od ponad dziesięciu lat opracowuje użyteczne rozwiązania dla obywateli i pacjentów w sektorze zdrowia. Celem jest zawsze wzmocnienie osobistej decyzji obywateli i pacjentów.

"Potrzeba jest wielka wśród ludzi", wie Markus Bönig. To motywuje przedsiębiorcę społecznego i jego zespół wyścigowy do walki o rozwiązania, które naprawdę pomagają. Każdego dnia do naszego zespołu docierają setki e-maili, dzięki czemu widać, jak wiele osób w kraju się czuje. Różne, czasem absurdalne, środki, które politycy podejmowali w ostatnich miesiącach, są tolerowane przez coraz mniej osób.

Wielu klientów zgłasza dokuczliwe postawy ze strony pracodawców, organów ds. Zdrowia lub kontroli dostępu. Brak wzajemnego zaufania jest duży i obecnie zatrudnia wielu prawników. Liberation-Express współpracuje również z zespołem prawników. Pomagają one w sprawach prawa pracy i przeciwko arbitralności rządu. "Z pewnością sądy nie będą zdenerwowane w nadchodzących miesiącach", mówi Markus Bönig. Przede wszystkim strach przed działaniami niepożądanymi i szkodami szczepień wzrasta i jest rozpoznawany nie tylko przez osoby, które od samego początku były krytyczne wobec szczepień, ale także coraz częściej przez tych, którzy byli kilkakrotnie szczepieni.

"Staje się coraz bardziej jasne, że nie chodzi o zdrowie ludzi, ale o zysk niektórych. "Subskrypcja szczepień", która wiąże się z ogłoszeniem kolejnych szczepień przez rządzących, jest jak maszyna do drukowania pieniędzy dla firm farmaceutycznych. Dotyczy to nie tylko Niemiec, ale i całego świata. "Jako firma podlegająca orzecznictwu w UE, ograniczamy się do Europy z naszymi wersjami dziesięciu krajów" - wyjaśnia.

W końcu presja rośnie nie tylko w Niemczech. Jednak ludzie już się z tym nie zgadzają, ponieważ coraz więcej osób choruje z powodu konsekwencji tego leku. Bardzo niewielu ludzi zna teraz ludzi, którzy zmarli "nagle i niespodziewanie" z tego powodu. To przeraża ludzi i zabiera ich na ulice całej Europy, które sygnalizują rządzącym spacerami lub dużymi demonstracjami, które wyraźnie przekroczyły czerwoną linię ze swoją polityką na koronawirusa.

W końcu ludzie nie tylko umierają w mediach na boisku piłkarskim, umierają w domu. Gdyby wcześniej wyjaśniono, czy ludzie mogą tolerować to szczepienie, można by zapobiec wielu zgonom" – jest pewien Markus Bönig. Odczuwa wielką ulgę, że dzięki rozwiązaniu technicznemu Liberation-Express może pomóc ludziom uzyskać środek bezpieczeństwa, mając lekarza zaświadczającego, że sprawdzenie własnej zdolności do szczepienia nie doprowadzi do ostracyzmu społecznego. Dzięki atteoutowi wyzwoleńczemu i zaświadczeniu o szybkim negatywnym teście na koronawirusa (np. za pośrednictwem www.test-express.de) możliwe jest prowadzenie prawie normalnego życia, dopóki nie zdiagnozowano alergologa przez maksymalnie sześć miesięcy. I kto wie, może za pół roku koronawirus będzie tylko mrocznym rozdziałem w historii demokracji.

Zamknij X

Adres URL tej strony został skopiowany do schowka

Możesz go po prostu wkleić na swoich kanałach społecznościowych

Instagram Facebook Pinterest Tiktok Twitter